Szanowni Państwo, członkowie i sympatycy KNKP WPiA UW!

Koło Naukowe Komparatystyki Prawniczej WPiA UW ma zaszczyt zaprosić na pierwsze spotkanie merytoryczne inaugurujące działalność w roku akademickim 2020/2021.

Już 12 października 2020 r. o godzinie 19:00 będziemy gościć opiekuna naukowego naszego Koła dr hab. Ryszarda Piotrowskiego, prof. UW, który wygłosi wykład pt. “Strażnicy Konstytucji? Uwagi o roli sędziów SN Stanów Zjednoczonych”.

Mamy nadzieję, że nasze spotkanie będzie najlepszą okazją do zapoznania się z obecnie najbardziej palącym problemem amerykańskiej polityki , czyli prezydencką nominacją do Sądu Najwyższego i jej znaczeniem dla całego systemu prawnego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności studentów I roku – mamy nadzieję, że będzie to dla was najlepsza szansa na dołączenia do naszego koła! Aby stać się częścią KNKP wypełnijcie formularz: http://knkp.edu.pl/pl/czlonkostwo/

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet. Więcej informacji dostępnych jest pod tym adresem: https://www.facebook.com/events/364748171379750/